MG Beton

Hakkımızda

Mg Beton
Temelleriz Bizimle Daha Sağlam !
Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Hakkımızda
Firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Şirketimiz Mg Beton Hafriyat Nakl. İnş ve İnş. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında Ordu'da kurulmuş olup, "müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet" ilkelerini ön planda tutarak kısa sürede büyüme göstermiştir.

Firma olarak ilk etaba beton parke, bordür ve beton boru imalatı ile başlayıp çevre düzenlemesi ile Ordu’ya hizmet vermeye başladık. Zamanla Ordu’da eksikliğini gördüğümüz  endüstriyel zemin betonu, makineli şap imalatı konusunda adımımızı atıp gerekli makineleri alarak şehir dışına bağlı kalan imalatları gerçekleştirmeye başladık. Bu imalatlarla Ordu’ya bir yenilik katıp ekonomiye katkıda bulunmuş olduk. İlerleyen zaman içinde iş makinası yatırımlarımıza başladık. Çok çeşitli tonajlarda kazı, tesviye ve silindiraj makineleri ile birlikte nakliye grubumuzu oluşturduk.

Alt yapı, üst yapı, köprü, menfez, taş duvar , betonarme ve istinat duvarları, stabilize ve asfalt yol imalatlarında kamu kurumlarıda dahil olmak üzere ihalelere iştirak ederek hizmet vermeye başladık. Şehrimizde ve komşu şehirlerimizde, Büyükşehir ve İlçe Belediyelerinde ,  Karayolları, Devlet Su İşleri, Özel İdare, İl Afet gibi kamu kurumlarında ,özel toplu konut ve Toki Projelerinde malzeme tedariği ve uygulaması, sanat yapıları, park bahçe, peyzaj, çocuk oyun alanları oluşturulması konusunda birçok başarıya imza attık. Son yıllar da  ülkemizde uygulanmaya başlayan baskı beton tekniğini Ordu’ya getirerek bir yeniliğin daha adımını attık. Yılda yaklaşık 100.000 m³ ile baskı beton kaldırım, park, çevre düzenlemesi imalatında Ordu’da öncü olduk. Yaklaşık 30 kişilik kadromuzda Ordu ve komşu illere 2019 yılında bünyemize kattığımız Beton 52 hazır beton santrali ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknolojinin getirdiği olanakları en verimli şekilde kullanarak, nitelikli insan kaynağı oluşturarak, ar-ge ile sürekli gelişime ve koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanarak, beton sektöründe uzun ömürlü beton üretimi ve kaliteli hizmet sunumu ile sektörün öncüsü olmayı hedeflemiştir. 

Gelişimin devamlılığı ve sürekliliği ilkemizden yola çıkarak uluslararası alanda yenilikleri takip ederek gücümüze güç katmaktayız yaptığımız tüm faaliyetlerde ve tüm ilişkilerimizde dürüstlük, şeffaflık, güven ve müşteri memnuniyeti temel aldığımız ilkelerdir.

Mg beton olarak dinamik ve güçlü ekibimiz, güçlü araç/makine – ekipman parkurumuz ile müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümler üretiyoruz.